Tarsus Motofest 2019

Tarsus Motor Sporları Kulübü tarafından Tarsus’a bağlı Çamlıyayla – Zevzek tepesi mevkisinde düzenlenen. 30-31 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında 5.si düzenlenmiş olan Motofest etkinliğinden serbest çalışma videosu.

Aslında elimde çok daha fazla video olacaktı fakat Çamlıyayla’dan dönerken yolda telefonlarımı düşürmem ve sonrasında bulamamam bütün videolarımı kaybetmeme sebep oldu. Bir tek bu videoyu cloud hesabıma yedekleyerek bana son iyiliğini yapan kayıp telefonuma sonsuz teşekkürü borç bilirim.

Nacizane tavsiyem. Motosiklet kullanırken eşyalarınızı taşıyabileceğiniz ayrı bir çantanız olsun. Ceplerinize ve fermuarlara çok güvenmeyin.

sahildenturkiye

Hayatının 26. yılında, yaşamın keyfine varmayı geç fark etmiş, gezmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seven bir insan. Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşamımı devam ettirmekteyim. Gezip gördüğüm yerlerle ilgili edindiğim bilgileri, tecrübeleri ve çektiğim fotoğrafları sizlerle paylaşarak bir rehber web sitesi oluşturmak amacıyla bu siteyi yazmaya başladım.

Tarsus Motofest 2019” için bir yorum

  • 24 Şubat 2020 tarihinde, saat 17:44
    Permalink

    Düzenlendiği ilk günden beri gitmek istediğim bir etkinlikti. 2019 etkinliğine gidebildim. Çok başarılı bir ekip başarılı bir organizasyon gerçekleştirdiler. Beklentimin fazlası ile üstündeydi her şey. 2020 etkinliğini iple çekiyorum. Bu sefer kamp yapmak için 2 gün öncesinden gideceğim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir