Sarıkavak – Kesecik Kanyonu | Tarsus

Merhabalar.
2019 Eylül ayında yapmış olduğumuz mini turumuz ile ilgili bir video paylaşmak istedim. Akşamında mesai olması dolayısıyla çok aceleye gelen bir tur oldu fakat yine de bizi memnun etmişti. 2 motosiklet ile Tarsus‘tan yola çıktık Honda CBF150 ve Bajaj Pulsar 200NS. Çamlıyayla’ya doğru giderken yaklaşık 40 km sonra sola sapınca bu yola ulaşıyoruz. Yolumuz ağırlıklı stablize ve biz zorlu yolları seviyoruz. Her ne kadar motosikletlerimiz bu amaca uygun olmasa da sınırları zorlamak istiyoruz. Aşağıda iki adet videoyu sizlere sunuyoruz. Biri instagram hesabımızda. Diğeri youtube kanalımızda. Her ikisinide takip ederseniz bizi mutlu edersiniz. İlerleyen zamanlarda Toroslar ve Bolkar dağları ile ilgili daha detaylı belgesel tadında video serilerimiz olacak. Onlara ulaşabilmek için takipte kalın.

Saklı Cennet – Kisecik Kanyonundan kısa bir video

sahildenturkiye

Hayatının 26. yılında, yaşamın keyfine varmayı geç fark etmiş, gezmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seven bir insan. Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşamımı devam ettirmekteyim. Gezip gördüğüm yerlerle ilgili edindiğim bilgileri, tecrübeleri ve çektiğim fotoğrafları sizlerle paylaşarak bir rehber web sitesi oluşturmak amacıyla bu siteyi yazmaya başladım.

Sarıkavak – Kesecik Kanyonu | Tarsus” için bir yorum

  • 9 Temmuz 2020 tarihinde, saat 15:21
    Permalink

    Son zamanlarda sosyal medya üzerinde sık sık karşıma çıkan bir yer. Görme merakım her geçen gün artıyor. Yol videosu özellikle beni cezbetti. Crf250 ile harika bir sürüş deneyimi olacak bana. Paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Kanyon ile ilgili detaylı videonuzu büyük bir merakla bekliyorum. Keyifli sürüşler. 🤗🤗

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir